Studio IRIS


Přejdi na obsah

Masáže

PÉČE O TĚLO

Klasická relaxační masáž
Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách.

Masáž proti celulitidě a formování postavy
Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Dornova metoda a Breussova masáž
Je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií, dokáže vyrovnat statiku těla a rozdílnou délku končetin a to velmi šetrně a bezbolestně. Pomůže od bolavého ramene, kyčle, kolene, lokte a prstů , napomáhá k regeneraci a detoxikaci páteře a ulevuje od jejích blokád, cvičení pomáhá navracet klouby do svých původních pozic.

Manuální lymfodrenáž těla a obličeje
Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.

Pokud je lymfatický systém oslaben, projevuje se to únavou, snížením obranyschopnosti a imunity, zduřením uzlin a velkým oslabením fyzického i psychického stavu. V důsledku špatně fungujícího lymfatického systému se objevuje také celulitida, otoky, zadržování vody v těle, křečové žíly, metličky na kůži apod.

Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém těla.


Masáž lávovými kameny ( Hot Stones )
Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Teplé lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž obličeje
Na obličeji je mnoho nervových zakončení a hojně zastoupen lymfatický systém. Tato masáž vnáší do života dobrou náladu a v neposlední řadě také při pravidelné aplikaci vypíná a prokrvuje pokožku.

Havajská masáž ( Lomi Lomi )
Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Kineziotaping I.,II.
Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci. Svým velmi šetrným a jemným způsobem - narozdíl od tejpů fixačních - zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Reflexologie nohy
Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle dokáže ulevit od bolesti, rozproudí tok energie v těle, a celkově tak navodí pocit pohody a harmonie. Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Tělo se léčí samo - když dostane možnost. Terapií reflexních zón se vytvářejí základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí.

Balíčky se zaměřením na problematické části těla:

Celulitida, zavodnění – vyhlazení a detoxikace - Cena : 4800 Kč
Intenzivní vyhlazení pokožky, viditelné odstranění pomerančové kůže, první známky hubnutí již po první návštěvě, detoxikace – vyčištění organismu a odstranění přebytečné vody v těle, pomocí střídavě dvou masážních technik - Masáž proti celulitidě a formování postavy / 10-12 krát 90 minut ,včetně ozónového zábalu / a Manuální lymfodrenáž / 5 krát 60 minut / . Vše pomocí ručně prováděné masáže bez použití přístrojů.

Bolesti křížokyčelního kloubu, hlavy, zad a šíje - 10 krát 60min.
Cena: 2000 Kč

Odstranění bolesti různého původu – bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, šíje, křížokyčelního kloubu, dolních i horních končetin, vysoký TK, závratě, ale i pálení žáhy, nízký TK a další, pomocí jemné ruční masážní techniky - Breussova masáž.

Regenerace organizmu, otoky, fyzioterapie sportovců - 5 krát 60min. Cena: 1700 Kč
Pomocí jemné ruční masážní techniky Manuální lymfodrenáž – zmírnění bolesti hlavy, při statické zátěži - pocit těžkých nohou, zvýšení imunity, otoky způsobené poruchou odtoku mízy, obnova mízního systému po jeho selhání – operace, úraz,.. regenerace organismu.

Vyhlazení pokožky, objemový úbytek na váze - Cena: 3300,-
Odstranění nerovnosti na kůži v místech jako jsou hýždě a zevní části stehen, viditelný úbytek na váze, vyhlazení pokožky pomocí ruční masážní techniky Masáž proti celulitidě a formování postavy za použití masážního oleje a ozónové masti, včetně ozónového zábalu. Celá kůra zahrnuje 10 – 12 návštěv, kdy jedno ošetření trvá 90 minut.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku