Studio IRIS


Přejdi na obsah

Prodlužování řas

Prodlužování řas není žádnou žhavou novinkou. Ve snaze o rozšíření a zkvalitnění služeb, Vám nyní nabízíme "Prozrazené tajemství filmových hvězd" i u nás, a to prodloužení řas novou technologií.

Řasy prodlužujeme metodou lepení řasy na řasu. Dosavadní postup lepení celých trsů řas je příliš nápadný a umělý. Děláme to jinak. Prodloužení řas je u nás mnohem méně nápadné, přirozenější, a zároveň pevné. K aplikaci se používá medikální adhesivum, speciálně vyvinuté a využívané v plastické chirurgii pro lepení ran bez použití stehů, a nyní i pro prodlužování řas.
Použité materiály jsou hypoalergenní,
a co je důležité, nedochází k poškození řas vlastních. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s řasou novou. Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90 dní. Řasy se každé 2-4 týdny doplňují a tím je zaručena stálost jejich plného vzhledu. Vlastní řasy nejsou touto metodou prodloužení nijak zatěžovány, je tedy možné prodloužené řasy nosit stále. Aplikace prodloužení trvá 1 - 2hodiny, dle počtu aplikovaných řas a kvality řas vlastních.

S prodlouženými řasami se ráno probudíte již „nalíčená“ a můžete se s nimi bezstarostně oddávat oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání či sauna, a to bez obav z poničení. Prodloužené řasy je samozřejmě možné dále líčit a dají se dozdobit. Prodloužené řasy jsou ideální pro zvláštní příležitosti jako maturita, promoce, svatba nebo fotografování.


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku