Studio IRIS


Přejdi na obsah

Pedikúra

Mít krásné nohy je dnes hračka. Trápí Vás otlaky, vysoké tvrdé nehty, zarostlé nehty, kuří oka, či suchá nebo popraskaná kůže? Hledáte šetrný způsob jak s těmito neduhy zatočit?

Luxusní ZenSpa JESSICA pedikúra – kosmetika nohou

Pedikúra je základní péčí o nohy a chodidla, která má zdravotní i estetické poslání. Běžná pedikúra je zaměřena především na co nejsnadnější odstranění zrohovatělé vrstvy kůže a základní úpravu nehtů. Cílem pedikúry Jessica ZenSpa tak není jen odlehčení Vašich nohou, ale také Vaše uvolnění a relaxační prožitek. Během této procedury pracujeme s přípravky, které obsahují nejen příznivé složky pro ošetření kůže, ale také harmonické vonné esence, papain a aktivní enzymy.

K uvolnění nahromaděného stresu Vám pomůže i relaxační masáž nohou, očistný enzymatický peeling a termální zábal. Budete od nás odcházet uvolnění a příjemně odpočatí.

ZenSpa pedikúra nabízí jedinečnou kombinaci „Východní filozofie“ – aromaterapeutické léčby a přírodních rostlin s pokročilou západní technologií využití aktivních enzymů v terapii. Řada obsahuje důležitý prvek: papain – což je proteolytický enzym získaný z lýka zelené papáji. Tento enzym je znám pro svoji schopnost rozpouštět odumřelé kožní buňky a podporu tvorby nových buněk.


Suchá – přístrojová, neboli také medicinální pedikúra se od té tradiční „mokré“ liší tím, že je založena na frézování kůže speciálním přístrojem za sucha. Ošetření je šetrnější, jedná se o fyziologický způsob odstranění zrohovatělé kůže. Zákrok omezuje nadměrný růst kůže a zpomaluje vytváření otlaků, takže se budete déle cítit lépe.

Dále provádíme, konzultace, poradenství, korekce prstových deformací.

Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku