Studio IRIS


Přejdi na obsah

Kosmetika

Pravidelné kosmetické ošetření prospívá Vaší pokožce, navíc získáváte skvělý pocit z péče o sebe. Není nad to nechat se trochu hýčkat naší profesionální kosmetičkou s dlouholetou praxí.

Stav vaší pokožky zásadně ovlivňuje Váš vzhled. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví a věku, proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat kosmetiku vhodnou právě pro váš typ pleti. Po pravidelné kosmetické péči se pleť díky hloubkovému pročištění a hydrataci velmi rychle zlepší a ozdraví. Mnohé kosmetické problémy ustoupí právě při správném ošetření pleti. Někdy může být vleklý problém způsoben nesprávným postupem při kosmetickém ošetření nebo nesprávně zvolenou kosmetikou. Při správném přístupu pleť lépe odolává vlivům prostředí a dobře vypadá i bez nalíčení. Zároveň jedině na perfektní pokožce vynikne krásné líčení.

V našem studiu se snažíme při každém kosmetickém ošetření poskytovat Vám perfektní péči a zároveň maximální možnou relaxaci, protože psychické uvolnění zásadním způsobem ovlivňuje naši krásu.

Klasické kosmetické ošetření obsahuje povrchové a hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, masáž, ošetření maskou dle typu pleti, tonizaci a hydrataci. Doba kosmetického ošetření v kosmetickém studiu trvá 60 až 120 minut.

Na Vaši návštěvu ve Studiu Iris se těší kosmetička NinaZpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku