Studio IRIS


Přejdi na obsah

Trvalá epilace Spa-SHR

PÉČE O TĚLO

Odložte žiletku, strojek nebo pinzetu a objednejte se na metodu, která Vás zbaví chloupků opravdu bezpečně a natrvalo.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření je bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit.

Je zákrok bezpečný?
Parametry přístroje Spa SHRTM jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly Vašemu typu kůže a typu chloupku a zajišťují tak výjimečně přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může na ošetřené oblasti objevit mírné začervenání, jako při spálení od slunce, které však během jednoho dne vymizí.

Jak dlouho ošetření trvá?
Hlavice přístroje je díky technice ošetření v pohybu - IN-MotionTM, tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopna pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí bez rizika neúmyslného vynechání některých míst. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere pouze několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu. Technologie IN-MotionTM společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, bezpečnosti ošetření a efektivity výsledků, zajišťují dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

AFTTM - unikátní patentovaná technologie
Spa SHRTM je sofistikovaná platforma pro estetickou léčbu využívající technologii AFTTM (Advanced Fluorescence Technology). AFTTM představuje novou generaci rozšířené technologie pulsního světla sloužící k bezbolestné trvalé epilaci, vypnutí a omlazení pokožky (odstranění pigmentových a cévních lézí) a léčbě akné.

Odstranění ochlupení na těle i obličeji
V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace pomocí nové revoluční AFTTM technologie - čtvrté generace technologie pulsního světla (IPL). Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám.

Kolik ošetření je potřeba?
Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Ošetření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15 - 40%). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly chloupků neprojdou růstovou fází. Klinické studie uvádí, že jsou potřeba obvykle čtyři ošetření v rozmezí 1 až 2 měsíců.

Jak funguje AFTTM technologie?
AFTTM technologie pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Technologie AFTTM využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie. Paprsek proniká bezbolestně do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a jeho cibulku. Folikul chloupku absorbuje dodanou energii, čímž dojde k jeho zahřátí. Po zahřátí nad bod tepelné destrukce dojde ke zničení folikulu chloupku a zamezení vzniku chloupku nového. Výsledek: trvalé odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence

Kdo může být ošetřen?
Díky unikátním technickým parametrům a chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže a většina typů chloupků. Pro dosažení lepších výsledků jsou parametry pro ošetření nastavitelné pro jednotlivé typy kůže, strukturu chloupku a různá místa na těle. Ošetření lze provádět kdykoliv, bez ohledu na roční období.

Rozhoduji se a potřebuji poradit - Pro podrobné informace a poradenství volejte prosím na 777 248 107 - Irena Kazdová

 

Ceník trvalé epilace Spa SHR - STUDIO IRIS

 

Obličej

Cena Kč

 
 

Mezi obočím

400,- Kč

 
 

Tváře

800,- Kč

 
 

Kotlety

800,- Kč

 
 

Lícní kosti

800,- Kč

 
 

Obličej komplet (mezi obočím, tváře, kotlety, lícní kosti)

2.000,- Kč

 
 

Nos

400,- Kč

 
 

Horní ret

600,- Kč

 
 

Brada

800,- Kč

 
 

Brada + horní ret

1.200,- Kč

 
 

Krk

800,- Kč

 
 

Vousy mužů

1.900,- Kč

 
 

Tělo

 
 

Podpaží (obě)

1.200,- Kč

 
 

Prsty

600,- Kč

 
 

Ruce hřbet (obě)

600,- Kč

 
 

Předloktí (obě)

1.800,- Kč

 
 

Celé paže (obě)

3.400,- Kč

 
 

Ramena (obě)

2.800,- Kč

 
 

Horní záda

3.200,- Kč

 
 

Dolní záda

3.200,- Kč

 
 

Celá záda

5.900,- Kč

 
 

Okolí pupku

800,- Kč

 
 

Okolí bradavky

800,- Kč

 
 

Hrudník

3.200,- Kč

 
 

Břicho

3.200,- Kč

 
 

Třísla

1.400,- Kč

 
 

Intimní brazílie

2.200,- Kč

 
 

Komplet třísla + brazílie

3.400,- Kč

 
 

Hýždě

3.200,- Kč

 
 

Stehna (obě)

3.900,- Kč

 
 

Lýtka (obě)

2.900,- Kč

 
 

Nárty (oba)

1.000,- Kč

 
 

Celé nohy

6.000,- Kč

 
 

Ostatní á 100cm2

800,- Kč

 
 

Při ošetřování velkých ploch se cena určuje dle velikosti ošetřované plochy. K dosažení žádaného výsledku je třeba absolvovat nejméně 5 ošetření dané oblasti.

 

Pod nabídky:

  • Trvalá epilace Spa-SHR
  • Kontakt

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku