Studio IRIS


Přejdi na obsah

Manikúra

Ruce jsou vizitkou každého z nás. Péče o ruce a nehty je dnes běžnou součástí každodenní hygieny. Fenoménem poslední doby se stala nejen klasická manikúra, jak ji známe, ale zvýraznění a úprava formou prodlužování nehtů.

Péče o přírodní nehty spočívá v klasické manikúře.
Nejdříve si dopřejeme velmi příjemný peeling celých rukou. Na kutikulu naneseme změkčovací přípravek, aby šla kůžička dobře zatlačit a nad nehetní blanka odstranit. Kůžičku pokud možno nestříháme! Nehet vytvarujeme pilníkem do tvaru, který je vhodný pro daný typ a tvar ruky. Pracujeme jemnými pilníky, které, při oboustranném pilovaní, nehet zahladí a nezatěžují otřesy při pilování nehtové lůžko. Na závěr ošetříme olejem nehtové lůžko a je možno nehty lakovat.

Speciální péče o přírodní nehty P.Shine – japonská manikúra
Je regenerační metoda na přírodní bázi. Jejím základem je křemičitá hlinka a včelí vosk. Nanáší se na nehet ve dvou fázích. Nejprve se do povrchu nehtové ploténky zaleští pasta a poté pudr. Tím se vytvoří vysoce lesklý, ochranný film, který postupně odrůstá s nehtem a svým celistvým rozložením nehet zpevní. Dokáže odstranit lámavost i třepení konečků nehtů. Leštění je vlastně forma masáže, při které se aktivuje činnost nehtového lůžka, odkud vyrůstá nehet zdravější a pevnější. Také způsobí jeho prokrvení, čímž získává zdravý růžový nádech. P.Shine pomůže i zažloutlým nehtům. Což občas ocení hlavně pánové.

Modeláž nehtů
Prodloužení přírodních nehtů nehtovou modeláží, je vhodné pro každý typ zdravých nehtů. Dokážeme Vám vytvořit krásně a zcela přirozeně vypadající nehty, které vydrží téměř veškerou Vaší činnost (sport, domácnost, zahrádka, malé děti…). Pracujeme s kvalitním materiálem zn. Magnetic a OPI - systém akryl (prášek, tekutina). Modeláž nehtů akrylem je několik desítek let stará metoda, kterou se dá vymodelovat opravdu přirozený nehet nezávisle na kvalitě a tvaru nehtů přírodních. Jen složení a kvalita používaných materiálů se v průběhu let neustále zvyšuje. Opravdoví mistři pracují systémem akryl. Po první modeláži je nutné nehty cca. každé tři týdny doplňovat, jen tak Vám zaručím stálé dokonalé nehty. A vy doma… nemusíte s nehty dělat vůbec nic.

Neustále pro Vás hledám nové barvičky na lakování i barevnou francii, zdobení i následnou péči o pokožku rukou, jako je peeling, krémíčky na ruce či parafínový zábal.

Já Vás budu v našem studiu rozmazlovat při dobré kávě a pozorné péči o Vás.


Na Vaši návštěvu ve Studiu Iris se těší nehtová designérka Irena


Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku